Search
Close this search box.

Badania rynkowe w Chinach

Pekin – Szanghaj – Hongkong oraz możliwości w miastach drugiego, trzeciego i czwartego poziomu

Przy znacznie niższych kosztach w porównaniu do innych firm zajmujących się badaniem rynku w Chinach Daxue oferuje:

  1. Jakość na światowym poziomie: Państwa projekt jest zarządzany od propozycji do prezentacji przez profesjonalistów wywodzących się z najlepszych korporacji i uniwersytetów mogących poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie badań rynkowych w Chinach. Gwarantuje to skrupulatne podejście przy wyborze efektywnych, znanych i sprawdzonych metodologii, tak by zaspokoić Państwa potrzeby przy jednoczesnym dotrzymaniu każdego terminu. Nasza wiedza o badaniach rynkowych oraz o Chinach zapewnia wnioski, którym mogą Państwo zaufać.
  2. Ogólnokrajowy zasięg: Nasza unikalna ogólnokrajowa sieć, w skład której wchodzą studenci i doktoranci najlepszych kierunków MBA, CPA, CFA i podobnych oraz profesorowie uniwersyteccy, współpracuje z nami przy konkretnych projektach w celu skompletowania ogromnych baz danych – coś czemu wielkie firmy po prostu nie są w stanie sprostać. Nasza współpraca z uniwersytetami umożliwia nam zbadanie każdej gałęzi chińskiej gospodarki, ponieważ studenci są w ciągłym kontakcie ze światem profesjonalistów. Reprezentują oni jednocześnie perspektywę pracowników oraz źródło profesjonalnej informacji.
  3. Gotowość do działania i elastyczność: Osoba odpowiedzialna za Państwa projekt jest zawsze do dyspozycji. Nasi klienci są niezwykle zadowoleni, że ich doradca dokładnie przeanalizował rynek, w którym działają i wykazał się zrozumieniem charakterystycznych wyzwań stojących przed nimi w Chinach.
  4. Utalentowana załoga: do zbierania danych zatrudniamy najwybitniejszych studentów pracujących pod okiem doświadczonych profesjonalistów zatrudnionych na stałe w naszej firmie. Wybieramy jedynie najbystrzejszych kandydatów aby wyselekcjonować dane, które mają dla Państwa znaczenie i aby zaoferować najlepsze badanie rynku w Chinach.
  5. Doskonały partner w Chinach. Większość naszych klientów to firmy doradcze oraz zajmujące się badaniem rynku, które współpracują z nami przy realizacji swoich projektów w Chinach. Ponieważ skupiamy się jedynie na rynku chińskim nigdy nie będziemy rywalizować z naszymi partnerami za granicą. W związku z tym jesteśmy najlepszym i najbezpieczniejszym w Chinach partnerem dla tego typu firm, na którym można polegać.
  6. Nasi klienci: Nasi klienci to zarówno duże międzynarodowe korporacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa (MNC oraz SME)

Badania rynkowe w Chinach

Nasze silne punkty w zakresie badań rynkowych w Chinach

Nasze rozległe doświadczenie na rynkach chińskich, współpraca z uniwersytetami i unikalna sieć pozwalająca nam na zbieranie danych wyróżnia Daxue na tle innych firm doradczych w Chinach. Nasza obsesja na punkcie jakości zbieranych danych w dynamicznie zmieniającym się i skomplikowanym środowisku oznacza, że Państwa decyzje biznesowe będą oparte na świadomej i realistycznej ocenie Państwa branży.

badań rynkowych w Chinach

Daxue Consulting, firma badająca chiński rynek

Daxue Consulting oferuje usługi doradcze w Chinach. Wykorzystujemy najlepsze zasoby zapewniając naszym klientom szeroki wachlarz narzędzi do zbierania informacji wspierając ich strategiczne decyzje i planując ich pomyślny rozwój w Chinach.

Nasze usługi i metodyka badań rynkowych w Chinach

Nasze metodologie oparte są na informacjach jakościowych i ilościowych aby w pełni zanalizować i zrozumieć chiński rynek. Nasze usługi obejmują różne narzędzia do zbierania informacji, takie jak:

Wydajność w całych Chinach dzięki unikalnej metodologii

Daxue Market Research Group posiada biura w Pekinie, Szanghaju i w Hongkongu. Co więcej, jesteśmy w stanie zarządzać badaniami rynku w całych Chinach poprzez naszą sieć paneli i asystentów projektowych. Wykorzystujemy nasze kontakty oraz sieci uniwersyteckie jako pośredników w celu zrozumienia rynku jako całości. Nasza grupa współpracowników jest połączona ze wszystkimi segmentami rynku, które leżą w obszarze naszego zainteresowania. Szczególnie zależy nam na współpracy ze słuchaczami kursów MBA, którzy mogą posłużyć do lepszego zrozumienia schematów konsumpcyjnych i sposobów myślenia rozwijającej się klasy średniej i zamożnej w Chinach. Wykorzystanie młodych profesjonalistów jako pośredników umożliwia nam prowadzenie biznesu na różnych polach, takich jak: rolnictwo, usługi, handel detaliczny, moda, produkty szybkozbywalne, żywność i napoje i wiele innych.

Informacja kluczem do sukcesu w Chinach

Użyteczna analiza rynku wymaga skrupulatnego, uczciwego i szczerego podejścia aby mieć pewność, że próba którą poddajemy badaniu jest właściwa – zadajemy odpowiednie pytania, więc otrzymujemy dokładne informacje. Zrozumienie konkurencji, kosztów produktów i usług, nawyków konsumenckich, satysfakcji konsumentów, konstrukcji i wzorów, akceptacji konsumenckiej, lokalizacji sklepów i produktów w handlu detalicznym, tworzenia planów marketingowych, wyboru kanałów marketingowych i tworzenia biznesplanów jest niezbędne, by przeprowadzić użyteczne badania rynkowe, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Jako jedna z najbardziej konkurencyjnych firm zajmujących się badaniem rynku w Chinach oferujemy naszą fachową wiedzę klientom, którzy chcą zrozumieć unikalny krajobraz chińskiego rynku.

firma badająca chiński rynek

Doświadczenie Daxue Consulting

Od 2009. roku Daxue Consulting wspierało międzynarodowe korporacje (MNC) oraz małe i średnie przedsiębiorstwa w licznych sektorach, takich jak: produkty szybkozbywalne, żywność i napoje, technologie, nieruchomości, podróże, rekreacja, sprzedaż internetowa, towary luksusowe, moda oraz przemysł i dział B2B. Projekty i badania rynkowe prowadzone przez naszą firmę oparte są na dobrze znanych i perfekcyjnie przez nas opanowanych metodologiach. Oprócz projektów zarządzanych przez naszą firmę wyspecjalizowani doświadczeni doradcy w dziedzinie handlu detalicznego, towarów luksusowych, Chin, produkcji samochodów, wzornictwa oraz sprzedaży internetowej mogą poprowadzić dla Państwa warsztaty oraz grupy problemowe, dzięki którym dostrzegą Państwo problemy stojące przed branżą w szerszym kontekście. Przez lata naszej działalności oferowaliśmy badania rynkowe w Szanghaju, Pekinie, Guangzhou, Shenzheng i w wielu innych miejscach na terenie Chin. Nasza strona internetowa jest dostępna zarówno w Chinach kontynentalnych, jak i w Hongkongu.

Jeden klient, jedno unikalne doświadczenie

Cała nasza praca koncentruje się na naszych klientach. Dostosowujemy nasze metody do ich potrzeb uzyskując możliwie najdokładniejsze informacje, tak by sprostać wszystkim wymaganiom stojącym przed nimi w Chinach. Postrzegamy każdy projekt badawczy jako kolejne, unikalne wyzwanie. Przez lata ogrom przeprowadzonych przez nas różnych projektów pomógł nam rozwinąć naszą sprawność w prowadzeniu badań przy wykorzystywaniu różnych narzędzi, takich jak:  sieci społecznościowe, fora i nowe technologie. Te narzędzia umożliwiają nam pełne zrozumienie rynków chińskich i zaoferowanie Państwu doradztwa w unikalny, efektywny i konkurencyjny sposób. Jesteśmy w stanie przeanalizować niedociągnięcia technologiczne naszych klientów i zasugerować im metody, które poprawią ich działalność w Chinach. Na podstawie naszej analizy możemy zaprogramować i rozwinąć nowe efektywne narzędzia i metody, tak by poprawić sytuacje biznesu naszych klientów w Chinach. Żadna gałąź biznesu nie może obejść się bez technologii w codziennych operacjach biznesowych. Nasza ekipa doradców pragnie zapewnić Państwu najlepsze narzędzia, tak by ulepszyć te operacje w Chinach.

Doświadczenie Daxue Consulting

Leave a Reply