Search
Close this search box.

Çin’de Pazar araştırması

Pekin – Şangay – Hong-Kong & ikinci, üçüncü ve dördüncü katmanlı şehirlerde yetenekler

iğer pazar araştırma firmalarına göre Daxue daha ucuz fiyatlarla,  Çin’de aşağıdakileri sunmaktadır:

  1. Dünya standartlarında kalite: projeniz tekliften sunuma kadar, tecrübesi olan ve en iyi üniversiteler ve şirketlerde çalışmış profesyoneller tarafından yönetilmektedir. Dikkatli, düşünceli yaklaşımları ve ihtiyaçlarınızı belirlenen tarihlerde karşılamak için, uygun etkili, iyi bilinen ve kanıtlanmış metodolojileri seçmektedirler. Araştırma ve Çine dair bilgimiz güvenebileceğiniz sonuçlar sağlar.
  2. Ulusal erişim: eşsiz ülke ağımızdan profesyonel adayların (üst MBA, CPA, CFA, PhD ve benzeri dereceler ) yanı sıra üniversite profesörleri, büyük firmaların başaramadığı kadar büyük ölçekli veri toplamasını tamamlamak için, , proje başına bizimle çalışıyorlar. Profesyonel olan adaylar profesyonellerle sürekli iş dünyasıyla temas halinde oldukları için, Üniversitelerde olan ağımız, Çin market araştırmalarımız için sanayilere ulaşmamızı salıyor. Aynı zamanda işgücü ve bilgi kaynağını simgeliyorlar.
  3. Duyarlılık ve esneklik: proje yöneticinizden destek almanız için bir telefon yeterlidir. Müşterilerimiz bize danışmanların işlerini araştırmış ve Çin’deki zorlukları anlayan insanlar olmalarından memnuniyet duyduklarını söylüyorlar.
  4. Yetenekli insanlar: veri toplama işlemi için, « in-house » tam zamanlı deneyimleri olan profesyonel adayları işe alıyoruz. Sizin için önemli olan verileri toplamak ve Çin’de en iyi pazar araştırma metodolojisini sağlamak için, en yetenekli adayları seçiyoruz.
  5. Çin’de mükemmel bir partner: Çin’de projelerini gercekleştirmek için bizimle ortak olan müşterilerimiz danışmanlık ve pazar araştırma firmalarıdır. Çin marketine odaklandığımız için, yurtdışındaki ortaklarımızla asla rekabet etmeyiz, ve bunun nedenle, Cin’de bulabileceğiniz en iyi, güvenli ve güvenilir partneriz.
  6. Müşterilerimiz: çok uluslu şirketler ve KOBİ (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler). Müşterilerimiz hem büyük çok uluslu şirketler hem de orta ölçekli şirketlerdir.

Pazar Araştırma Çin Firmanın Maç Özetleri

Çin pazarlarında geniş deneyimimiz, üniversite bağlantıları ve benzersiz veri toplama ağı, Daxue Çin’deki diğer danışmanlık firmalarından benzersiz. Çin’in dinamik ve kafa karıştırıcı bir ortamda kaliteli veri olan tutkumuz, iş kararlarınız pazar uzerine bilgilendirilmiş ve gerçekçi bir anlayışa dayalı olacağı anlamına gelir.

Daxue Consulting, Çin pazarı araştırma firması

Daxue Consulting Çin’de danışmanlık sunmaktadır. Müşterilerimizin stratejik kararlarına ve Çin’de planların başarılı gelişimi için, geniş bir Iş Zekası araçları sağlayan en iyi kaynaklara güveniyoruz.

Çin’de pazar araştırması için hizmetlerimiz ve metodolojilerimiz

Metodolojilerimiz Çin pazarını analiz ve anlamak için nicel ve nitel bilgileri kullanır. Hizmetlerimiz farklı Iş Zekası araçları sunmaktadır:

Çin pazar araştırması için tüm Çin içerisinde verimlilik

Daxue Market Research Group’un Pekin, Şangay ve Hong-Kong’da ofisleri var. Ayrıca, proje asistanları ve ağımız sayesinde tüm Çin uzerinden pazar araştırmalarını yönetebiliyoruz. Rehberimizin ve üniversite ağlarımızın aracılığıyla, tüm piyasayı anlamak ve temsili için  bu kaynaktan faydalanabiliyoruz. Hedef kitlemiz, aslında tüm odaklandığımız bolümlere bağlıdır, ve biz özellikle Çin’de ortaya çıkan orta ve üst sınıfların düşüncelerini ve tüketim kalıplarını daha iyi anlayabilmek icin, özellikle MBA’lilerle çalışmayı hedefliyoruz. Bu   temsilden yararlanmak birçok alanda iş yapabilmemizi sağlıyor: tarımsal işletme, kamu, perakende, moda, FMCG, yiyecek & içecek ve diğer birçok alanda.

Bilgi, Çin’de başarının anahtarı

Yararlı pazar araştırması, doğru örnek ile karşılaşmamızdan emin olmak icin tam, dürüst ve samimi yaklaşımlar gerektirir. Çin’de yararlı ve başarılı pazarlama araştırmaları gerçekleştirmek için rekabet anlayışı, ürünler ve hizmet fiyatlandırması, tüketici davranışı, tüketici değerleri, dizayn, fiyat ve ürün kabulu, perakende mağazaların yerleri ve ürünleri, pazarlama planlaması oluşturulması, pazarlama kanalları ve iş planlarının seçimi gereklidir. Çin pazarını araştıran en rekabetçi şirketlerinden biri olarak, benzersiz Çin pazarını anlamak isteyen müşterilerimize  uzmanlık raporu teklif ediyoruz.

Daxue Consulting’in  Uzmanlığı

2009 yılından beri, Daxue Consulting çok uluslu şirketlere ve KOBI’lere birçok alanda hizmet vermiştir, örneğin Hızlı Tüketim sektörü, gıda ve içecek, teknoloji, gayrimenkul projeleri, seyahat, eğlence, E-ticaret web siteleri, lüks alanlar, moda, endüstriyel ve BtoB işletmeler. Danışmanlık firmamızdan yönetilen projeler ve piyasa araştırmaları iyi bilinen ve tamamen hâkim metodolojilere dayanmaktadır. Firmamız tarafından yönetilen projelerin başında,   atölyeler veya odak gruplarına perspektif vermek için, perakende, lüks, Çin, oto yapma, dizayn, E-ticaret gibi alanlarda üst uzman danışmanlar çağrılmıştır. Şangay, Pekin, Guangzhou Shenzheng ve tüm Çin’de pazar araştırmaları sağladık. Hong-Kong ve Çin’de de web sitemizi bulabilirsiniz.

Bir müşteri, bir benzersiz deneyim

Tüm çalışmalarımız müşterilerimize odaklıdır ve Çin’deki  zorluklarını çözmek vemümkün olan en iyi bilgiyi almak adına metodolojilerimizi sorunlarına göre uyguluyoruz. Her pazar araştırma projesini eşsiz ve yeni bir  motivasyon olarak görüyoruz. Yıllar geçtikçe, Çin pazar araştırmamızda sosyal ağlar, forumlar ve yeni teknolojilerden yararlanarak farklı sayıda projelerimiz teknik araçlarımızı geliştirmemize yardımcı oldu. Bu araçlar sayesinde Çin piyasasına yaklaşmak ve benzersiz, etkili ve rekabetçi bir şekilde danışmanlık sağlamak mümkün oluyor. Müşterilerimizin teknolojik eksiklerini incelemek ve Çin’de işlemlerini geliştirmek için yöntemler önerebiliriz. Bu  inceleme sonrasında, müşterilerimizin işlerini geliştirmek için yeni, kullanışlı araçlar ve uygun yöntemler geliştirebiliriz ve programlayabiliriz. Günümüzde hiçbiriş kolu  günlük iş faaliyetlerinde teknoloji ihtiyacını inkâr edemez ve danışmalık ekibimiz Çin’deki bu faaliyetleri geliştirmek için sizlere en iyi araçları sunmak istiyor.

Leave a Reply